| NickoletaKauelyta a întrebat:

in special fanii tokio hotel...stiu ca bill participa la prezentari de moda, credeti ca tokio hotel se va destrama? eu sper ca nu. voi c credeti?

Răspuns Câştigător
| Mitsuri10 a răspuns:

La fel ca tine si eu sper ca nu.Dar din cate am vazut din postarile lor pe facebook si twitter, nu se vor destrama de curand deoarece scot un nou album in primavara. Sper ca te-am ajutat.Ai aici si un site:http://www.facebook.com/pages/Bill-Kaulitz/59355069304.Sper ca te-am ajutat;)

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SongElena a răspuns:

Nu doamne fereste nici sa nu spui asta.nu trupa nu se va destrama nu au aut niciodata certuri sau discutii despre asta cel putin asa stiu eu.Fiecare membru al trupei poate sa aiba activitati la care sa nu participe si ceilanti.happy

| NickoletaKauelyta explică (pentru SongElena):

M bucur k nici voi nu vreti asta.doar ma gandeam...bill nu e tocmai fata dar asta e stilul lui. oricum tom e mult mai frumos. si aveti dreptate, dc s'ar destrama? love struck