| Georgiana95 a întrebat:

Jay Z sau Kanye West?

Răspuns Câştigător
| Mary Marry a răspuns:

Jay-z CLAR!
E cel mai tare rapp-er plus ca e sotul lui Beyonce.Si mi se pare si o persoana amabila
Deci Jay-z

12 răspunsuri:
| beka a răspuns:

In sf o intrebare mai normalalaughing ca m-am saturat de justin b sau hanna montana? lady g. sau inna?laughing
Kanye West love struck

| SheCanFlyy a răspuns:

Kanye

| hippiemuslim a răspuns:

Jay Z nu are voce de femeie si ii place sa puna acorduri de chitara electrica in melodiile sale. Mie nu imi place nici unu, dar daca as fi pe o insula pustie, l-as alege pe jay z.

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Jay z normaal love struck

| mika a răspuns:

Kanye West

| pauladrian a răspuns:

Kanye West.

| sandy a răspuns:

Jay z

| AnneXp a răspuns:

Jay-z

| aLeks_4722 a răspuns:

Jay Z. Kanye West, ca si Jay Z, e rapper, sau cel putin crede ca e. Dar habar nu are despre ce vorbeste. deci clar. Jay Z

| alinutza_2142 a răspuns:

Jay-z:X

| Larisa005 a răspuns:

Kanye West