| roxycool a întrebat:

Justin bieber, rihanna, selena gomez, jennifer lopez, lady gaga sau jessie si?
cine canta mai fain?

18 răspunsuri:
| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

Jessie J
Rihanna
J.Lo
Lady Gaga
Selena Gomez

| bfvhjcv a răspuns:

Jessie J si J.Lo

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Alice Cooper.

| REBEKAHs a răspuns:

Lady gaga, Rihannahsi Jassie J. Justin nu camta deloc bine.Selena...ehhea canta dar are voce de copilitza, iar Jennifer nu ascult :*:*:*

| Zuzy_5165 a răspuns:

Selena. :*

| With0utName a răspuns:

Dinte ei: rihanna si jenifer lopez

| Irina_9101 a răspuns:

Justin biberon - canta de parca ar fi la spitalul de nebuni
rihannah - canta ok dar prea ca o femeie mare
selena gomez - canta ca o copila neajutorata
jennifer lopez - canta in adevaratul sens al cuvantului ( bestial )
lady gaga - canta ca o curva
jessie si - canta mmda.

| TarjaTurunen a răspuns (pentru Irina_9101):

Vezi pe cine facu curva, ai inteles? Poate jennifer lopez canta ca o iapa flamanda sau ca o curva. Si poate uh esti o copila neajutorata fiiindca selena gomez ii o cantareata ok (chiar super OK ) Draga cred ca ai luat o lectie de viata foarte buna asa ca nu ii mai spune lu lady gaga curva, OK neajutorato?

| Kazimir a răspuns (pentru TarjaTurunen):

Lol cate furie observ din vocabularul tau... asa-i ca n`ai mai mult de 12 ani? la scoala inveti lucruri ar fi bine sa te duci

| TarjaTurunen a răspuns (pentru Kazimir):

Bai prostule, din cauza tastelor asa ca SHUT UP. Si uh cati ani ai? 10? si in primul rand nu am chef sa ma duc la scoala. Mergi uh Loser!

| Kazimir a răspuns (pentru TarjaTurunen):

Sa stii ca o sa te raportez coincao. am 22 de ani deci arata`mi putin respect. mi se face scarba de noua generatie. mai bine muriti cu toti

| TarjaTurunen a răspuns (pentru Kazimir):

Chiar ai 22? nu se vede laughing

| Irina_9101 a răspuns:

Da cum canta Lady Gaga YokiToko?
ea ce e, nu e curva nu cred ca o cunosti!
deci haii lasa`ma ca nu ma pun eu la mintea ta.

| HermioneLove a răspuns:

Doar Selena Gomez, Rihanna si Jessie J imi plac de acolo restul nu!

| Salahadin73 a răspuns:

Lopez

| PrInT3saMiSt3rl0asA a răspuns:

Eu zic ca toa te canta fain mie una imi place ff mult rihanna funda?

| MariaJustinB a răspuns:

Justin Bieber, pentru ca este ft tanar, este doar un copil si a realizat ft multe in viata. Este un baiat exemplar! Plus ca, s-a maturizat foarte mult.

| Smarald a răspuns:

Niciunul.