| anonim_4396 a întrebat:

Kpop lovers uitati ce am gasit :X o melodie ce mi-a placut de mult si am gasit-o in romana:X
http://www.youtube.com/watch?v=lX9CWA6YNl4

Răspuns Câştigător
| Flori a răspuns:

Frumos.Trebuie sa intelegem ca muzica nu-i zgomot.Muzica e sentiment.Si se vede c-au pus destul sentiment.

17 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Părerea noastră de nimic? Parcă vroiai să îmi cer scuze... de ce ai nevoie de scuzele mele dacă tot sunt de nimic? :|
http://www.youtube.com/watch?v=_z-hEyVQDRA
Ce părere ai?;;)

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Ce frumoasa e :X nu? ~ (sa nu mai aud comentarii de la rockisti)Va rog eu frumos stiu parerea voastra de nimic, asa cahappy

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

@Nymphetamine :Sunt foarte foarte multi fani kpop si aici si intoata Romania, sunt fancluburi asa ca poti sa tacihappy happy, nu inteleg de ce te bagi sa comentezi.

| Crisis a răspuns:

Ba tu esti chiar handicapata?! Cred ca ai pus minim 20 de intrebari doar despre kpop si ce cac*t ai gasit tu pe net despre kpop, iar majoritatea raspunsurilor sunt insulte la adresa ta. N-am nimic cu acest gen, dar cred ca esti cam obsedata si ai paranoia. Stai calma, uita-te la clipuri, asculta kpop, dar nu mai veni pe-aici ca enervezi lumea. Si oricum, ceilalti fani kpop crezi ca nu cauta muzica/stiri despre artistii preferati? rolling eyes

| DreamAutopsy a răspuns:

Nașpaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

| DreamAutopsy a răspuns:

@FucktheSystem
Melodia asta e pe repeat \m/

| Element25 a răspuns:

Eu am niste commentari mai interesanterolling on the floor
@Crisis estei prost
@A esti de nimic.Dc mai traiesti?rolling on the floor
@DreamAutopsy nu ne intereseaza parerea ta si PUNCT. nu trebuie sa scrii NASPA cu 100 de litere repetate ca noi intelegem
@D33aADeschisCutiaPandorei tu esti redarda de cand te-ai nascut.Defapt stai! Dc te-ai facut maicata?rolling on the floor
@Nymphetamine off Doamne ca tare smecher mai esti tu...
Nici eu nu ascult numai K-pop.Cel mai mult ascult crunkcore, screamo, metalcore si putin rock...dar asta nu inseamna ca nu pot asculta rock chiar daca sunt genuri diferite de muzica.

Ba oameni buni mai vedetiva de treaba voastra si ducetiva dracul de manelari handicapati.Ca la voi Salam si restul mezeluriloe sunt Cantaretii (cica) rolling on the floor

Jet oceanic de aici daca nu va convine.
Cius dragilor:*

| Element25 a răspuns:

Nymphetamine scuze daca te-am deranjatpuppy dog eyes
Dar na... daca nu-ti place kpop nu ne fa pe noi kpoponari!
Ca astfel nu-ti ziceam nici eu nimic.
Pace!:**

| Nymphetamine a răspuns:

Unde vezi tu kpoponari lovers pe site-ul asta?
Nu vezi ca toti te injura? rolling eyes Ai probleme ...grave!

| Nymphetamine a răspuns:

Smechera? raised eyebrows @Mar, para sau cum te-o chema de unde ai aparut si tu? Si de unde atata tupeu sa vii cu astfel de comentarii?

| Afdsa a răspuns:

Iar tu? Iar pui n întrebări la fel? Stai şi tu mai calmă, te mai crede lumea o disperată...

| AYoRollLikeABuffalo a răspuns:

Awww~ Cat de mult iubesc Suju :x si All My heart e mel. mea prf :x
Sungmin ~ xD
Anyway...bai frate nu inteleg ceva:
Ce te freaca pe tine grija de ce fel de muzicaa asculta altii. Vezi'ti doamne de rocku tău. Pe nimeni nu interesează comentariile tale. Sincer. Si vorbesc pentru toți ăștia care au lăsat comentariile alea.
Yeah, btw. Duhh dude...cu ce drept ma faci kpoponar? /:) intoarcete dracu la rocku tău si nu mai face pe interesantul/ interesanta.
Pe bune, chiar ma insultați.
A da tot ala/aia cu kpoponari[whut a stupid word --"]
De unde are @Cookiebreed TPU sa comenteze? /:)
Cum poti sa intrebi asa ceva cand tu însuți vi si lasi commuri d'astea de tot rahatul...
si ultimul lucru...kpoponari...*sigh* poponar i se spune unei persoane de sex masculin si sa stii si tu ca in mare parte fanii kpop sunt fete. :D

Kpop e ceva in care se pune suflet. Muzica si coregrafia e foarte deferita[intr'un sens bun] de ceea ce numiti voi muzica de calitate. Da, de, ce vrei... unii nu stiu sa aprecieze ce e bun ^^
What else can I say...Have a good day everybody ^^

| PikaRawrr a răspuns:

Hei toata lumea. daca nu va convine inchideti'va gura si intoarceti'va la salam.sunca si toate specimenele de acest gen si lasati'o pe SunnyDay in pace.
PS: i'm a kpop lover too big grin

| Razna a răspuns:

Și mie-mi place foarte mult piesa aia big grin

| GFantastikBaby a răspuns:

Suju! :X:X Multumesc mult! @Măr Tari replici! rolling on the floor

| LolNope a răspuns:

Ce *chestie maro* de cantec!

Cea mai mare prostie everrrrrrrr...

| HyunAe a răspuns:

Ff faina^^