| Purgatoriu a întrebat:

La ce va face sa va ganditi melodia asta : http://www.youtube.com/watch?v=L1e7BSdw7vI? Va regasiti in ea?

7 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Mă face să mă gândesc că doar o persoană extrem de proastă s-ar îndrăgosti de cineva după care să spună că urăște totul la persoana respectivă.
Și nu, nu mă regăsesc în ea.

| SuKi2KirAi1 a răspuns:

E o piesa foarte frumoasa de la Three Time Grace mai imi place si piesa -Pain

| Myriamm a răspuns (pentru SuKi2KirAi1):

E Three DAYS Grace.happy Si da, am avut o perioada cand m-am regasit in ea.happy

| OfflineOk a răspuns:

Fara suparare...e jalnicasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine, ma face sa ma gandes ca nu urasc.

| AndreeaLove10 a răspuns:

La bucurie *))

| AnnexD a răspuns:

Ma regaseam acum 2 ani in ea dar cand o ascult acum nu mai simt nimic :-s