| directionerAmy a întrebat:

LA MULTI ANI ONE DIRECTION!
4 ani in care ne-ati invatat cum sa zabim si sa ne bucuram de fiecare moment din viata.
4 ani in care ne-ati ajutat sa intelegem ca suntem frumoase si perfecte in felul nostru.
4 ani in care ne-ati facut sa plangem si sa radem cand aparea care un nou videoclip sau anunt
4 ani in care ne-ati invatat ce inseamna sa iubim cu adevarat.
4 ani in care ati dat tot ce-i mai bun din voi pentru noi
4 ani in care pentru milioane de oameni ati fost motivul pentru care zambeau.
we love 1D!
ceva directineri pe aici?
no hate, daca nu va place nu comentati asta este o zi foarte importanta pentru mine si ceilalti fani dedicati care au fost si inca sunt alaturi de ingerasii nostri

6 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Astăzi e ziua de naștere al fantasticilor Martin Lee Gore și Daniel Radcliffe, unul chitarist și altul actor. De ce nu ne putem bucura de ziua lor de naștere și ne bucurăm de ziua unor ratați?

Răspuns utilizator avertizat
| g4mma a răspuns:

Toata lumea e fana 1D pe aici, chiar nu observi? laughing

| ThatsTheSpirit a răspuns:

Data viitoare nu mai posta de-astea că te înjură tătă lumea. După cum observi, în ziua de azi nu se mai poate să îţi placă nimic fără să sară toți și să te critice. CINE ŢI-A PERMIS SĂ FII FANĂ ONE DIRECTION? VORBEŞTE! Cum îţi poţi permite aşa ceva? Trebuie să fii înjurată şi să îţi spunem să mori, pentru că nu ai aceleaşi gusturi ca și ceilalţi. Clar, aşa trebuie procedat, ca să înveţi ce-i aia muzică adevărată. În momentul ăsta pune-te şi ascultă Mozart sau Beethoven şi cumpără-ți un tricou cu Rammstein!

Mi-e aşa de scârbă de lumea asta, serios. Lasă, ignoră răspunsurile de mai sus. Hai să sărbătorim noi liniştite. Hai cu berea si punga de Lay's, şi să ne uităm la X Factor UK 2010. Te aştept!batting eyelashes

| dmgskd a răspuns:

4 ani in care eu nici nu stiam ca exista acesti 5 baieti. Nu comentez, nu ii cunosc, nu ascult melodiile lor, dar nu pentru ca nu imi plac, pur si simplu nici nu ii ascult, dar nici nu ii urasc.

| Lexiiiii a răspuns:

Puteai invata sa zambesti si sa apreciezi ce e frumos in viata si fara vocile lor de soprane violate. Puteai sa iti intelegi frumusetea si calitatile si fara ca ei sa cante ceva gen ''Balega de vaca e frumoasa ca e maro''. Trebuie sa fi de-a dreptul tampita sa plangi la un videoclip facut de 1D laughing Ultima data cand eu am plans la unul a fost despre Hachiko... Nu-ti trebuie sfaturile lor lesinate in dragoste ca sa inveti sa iubesti... E un sentiment ce vine de la sine. Nu au dat ce-i mai bun di ei pentru voi, au dat pentru bani. Si mie imi dadeau motive sa rad cu lacrimi, nu sa zambesc atunci cand vedeam cate o poza jenanta cu ei. Altceva?