| Innovation a întrebat:

La noua melodie Electronic Symphony: http://www.youtube.com/watch?v=bUwoeK__3gQ la inceput incepe o melodie cu putina vioara dureaza cam :0:00 pana la 0:12. O mai da si pe la mijlocul melodiei ca fundal asa.Cum se numeste aceasta melodie de la inceputul piesei?

3 răspunsuri:
| Innovation explică (pentru CatGirl):

Imi pare rau sa te dezamagesc dar am acultat melodia pe care mi-ai dat-o si nu este cea pe care o caut.Parca melodia asta de la inceputul melodiei Electronic Symphony (0:00 pana la 0:11) am auzit-o putin si intr-un film din Twilight, nu mai stiu sigur.Va rog alte raspunsuri!

| BiancaaaMe a răspuns:

Scuze, dar nu cred că o vei găsi. Nu cred că există o altă piesă cu intrumentalul de la început. Poate ți s-a părut că seamănă cu alta, dar negativul e original. De exemplu, seamănă cu Lux Aeterna - Requiem for a dream, doar pentru că s-a folosit același intrument, dar asta nu înseamnă că e identică. Sper că nu te-am supărat.