| chocolatedream a întrebat:

Lady gaga vs.rihanna, care ii mai tare?

13 răspunsuri:
| madalyna a răspuns:

Lady Gaga

| Louise21 a răspuns:

Rihannalove struck

| Sconcsiş a răspuns:

Aerosmith

| DreamAutopsy a răspuns:

Korn

| Kristtine a răspuns:

Lady Gaga îmi place mai mult, îi ador piesele: Pokerface, Judas, Just dance, Alejandro... ETC...

| Adriana1019 a răspuns:

Rihanna pentru ca ea este femeia care reprezinta cuvantul "sexy" si toate melodiile ei au priza la public. Funda?

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Mie imi place mai mult Rihanna, canta super, e si frumoasalove struck. Mai ascult si unele melodii a lui Lady Gaga, dar doar ocazional.Nu imi place ca se prea prosteste, si la imbracaminte si la videoclipuri.E o ciudatalaughing

| BlueBird a răspuns:

Pune'le sa dea amandoua cu capu de perete si vedem care'i mai tare tongue

| amicumms a răspuns:

Lady gaga

| Iisusa a răspuns:

Tarja Turunen

| Levisxdd a răspuns:

Rihanna

| Ɗęʋęɲ a răspuns:

Bună.Părerea mea este că Rihanna e mult mai frumoasă şi are o voce superbă.Pa-pa

| NicRazvan a răspuns:

Lady Gaga