| anonim_4396 a întrebat:

Nu e mai tare Inna decat Lady Gaga?

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Lady gaga=E prea exagerata haine din carne si mai stiu eu ce rahat!
Inna=Fitoasa...

7 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Doua...
niciuna nu e tare`

| REBEKAHs a răspuns:

Inna e mic copil pe langa GaGa.Eu una sunt fata Lady GaGa si cred ca e de 100000000000000 ori mai buna decat pitica de Inna.

| HermioneLove a răspuns:

Inna imi place mai mult ca Lady...

| Innnaa a răspuns:

Nu! Oricat de ticnita ar parea Lady Gaga pentru ca are rochii din baloane, din carne (ma rog) Inna nu se va compara niciodata cu ea.Inna canta foarte fals ea face playback in concerte.

| Prototypul a răspuns:

Oricine e mai bun decat Lady Gaga

| blahblahx100 a răspuns:

Nu, nu e. Lady Gaga are o voce mult mai buna decat Inna si chiar daca se imbraca ciudat unii o admira.

| Ralea_Denisa_1997 a răspuns:

Adevarat