| anonim_4396 a întrebat:

Louis din One Direction se machiaza? Adica...asa parehappyvoi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Elisa_7337 a răspuns:

Nu se machiaza...asa e el...si e foarte dragut! Imi pare foarte rau de cei care nu stiu de One Direction! Ar trebui si ei sa mai schimbe muzica! Gata cu Justin Bieber(nu sunt fan)! Ar trebui ca toata lumea sa-si intoarca privirea spre One Direction pentru ca-s foarte tari!

| Tasya05 a răspuns (pentru Elisa_7337):

Hai ma du-te :l. Gata cu Justin Bieber? Cine esti tu sa spui asta? :l Oricum, cei de la One Direction nu vor fi nici in 19652938756748568743 de ani mai faimosi ca Justin. Intr-adevar, sunt draguti, si au vreo 2-3 melodii frumoase. Nimic mai mult. Deci, te rog, ai grija ce scoti pe gura aia. Justin e talentat si cariera lui de abia a inceput. Acum a inceput sa devina din ce in ce mai faimos. Asa ca, obisnuieste-te cu numele de,, Justin Bieber'' ca oricum e mai talentat, frumos si faimos decat tot aia 5 din One Direction la un loc.

| Elisa_7337 a răspuns (pentru Tasya05):

Am dat peste un fan Justin...ce mi-e frica laughing n-am nimic cu el acum, a trecut momentul..noua melodie e destul de buna fata de ce canta el inainte. Oricum, tu ii iei apararea lui Justin, eu celor de la One Direction. Fiecare cu parerea lui

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat