| Muzika a întrebat:

Lumee! pentru fanii Justin Bieber.ati auzitcrying? NU EXISTA JUSTIN BIEBER :O:O am dovadacrying(((( broken heart care vrea dovada sa ma anunte pe privat sad

50 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io nu mai inteleg traieste sau nu hotarativa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred in Justin Bieber. Dar daca tu spui ca nu exista atunci eu vreau dovada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HALLO! tu tte-ai uitat ca deasupra la video scrie asa:acest video este trucat... goood ammm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dovada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dam dovada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber exista, la 16 nu are mult par pe el, dar la51 trebuie sa fie plin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)) lol acum toata lumea crede ca nu exosta straight face

exista aia a fost doar un *** laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai sunteti culmea copilasilor...muzicaa a vrut sa faca o gluma logic ca exista, dar videoul ala e absolut genial, si pentru persoanele cu simtul umorului! WTF! vad aici raspunsuri de la fane obsedata de viata. Fetitelor sunteti penibile! Duceti-va si faceti-va rost de o viata si lasati-ne in pace cu aburelile voastre de obsessed fangirls.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff.si tu crezi ca nu exista.nui adevarat. sa vad dovada.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o prostie... j. b exista... daca nu ar exista nu ar mai apara in concerte sh alte chestii de astea, clar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fat copac normal ca exita jb daca nu exista nu aparea video cu el pe yotube inainte sa fie faimos adica pe intelesul tau jb a fost cules si el de pe net ca toate starurile asa ca ma cac pe el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact. Vreau sa vad dovada happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

JB exista uitati-va la masca de pe manechin parul e pe doslaughing sunt un mare fan! deci JB exista! si televiziunea "the onion"? sa fim seriosilaughing toata populatia americana stie ca ce spun aia sunt numa prostilaughing deci JB exista!

| phantomitza a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ
da chair nu exista aici uitati-va:)

| ValarMorghulis a răspuns:

Ala ca cica are 51 de ani?

| madyy99 a răspuns:

Ba exista pentru ca o prietena de-a mea va merge in curand acolo la concertul lui

| Adriana_6455 a răspuns:

Interesant ai putea sa imi arati dovada? Scriemi pe privat te rog.

| NoNo_1530 a răspuns:

Uite my dear... Ronnix are dreptate. poate ai uh o dovada dar este trucat, si masca care o arata in videoclip se vedea clar ca e masca si era mult prea alba pentru tenul lui...compara dintzii lui si dintzii individului. Uite toata treaba asta cu justin bieber este un fake. Presa este invidioasa, el si-a castigat popularitatea peste noapte e normal sa se porneasca scandalul. Cand au auzit ca el se lasa de cantat pentru un timp pentru ca i se schimba vocea s-au gandit sa faca ceva in privinta asta si au pornit acest trucaj. Oamenii obisnuiti au fost platiti pentru treaba asta. In shoubiz sunt multe multe barfe si multa invidie. Si daca bine am inteles J. B s-a lasat de cantat atunci cand pedofilul asta a intrat in inchisoare, ei bine de aici se trag concluzii pripite. A Trebuit sa faca ceva ca sa ii strice reputatia. asa ca stai linistita ca vei mai auzi multe despre cantaretii tai preferati si asa mai departe. J. B o sa cante din nou si pana la urma totul o sa devina la normal vei vedewinking. Nu sunt o mare fana J. B imi place o piesa de la el atat

| jammyna a răspuns:

E nu-mi place asa de mult de jb dar imi polac melodiile