| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea sa organizeze o petitie in care sa semnam sa vina justin bieber in romania? (fanii lui justin ) eu nu stiu cum si daca faceti va rog sa dati un rasp.:*:*

9 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Da eu as semna urmatoarea petitie "accesul interzis in Romania pentru justin biberon "
rolling on the floor

| rosto a răspuns:

Hai ma nu se poateeee cryingcryingcrying ma duc sa-mi scriu biletu' de adio si ma arunc sad

| retouchan a răspuns:

BA CE DISPERATIlaughing
O facut o multime de disperati ca voi si video`uri ca il iubesc si pe el il doare la bascalaughing
Da voi mai sperati.ca o sa vina si ellaughing

| andrutza_5118 a răspuns:

Eu nu stiu ce sa zic! nu prea cred ca o sa vina doar din cauza unei petitii dar nu se stie niciodata! Eu sunt o maree fana dar nu lociuesc in Romania! Asa ca nu pot! Bye!

| WohooAmTreiFunde a răspuns:

Fara suparare, dar esti tembel. straight face
Ce vedeta ar veni... in Romania, in puscata noastra Romania, doar din cauza unei amarate de petitii. Fara bani nu rezolvi nimic man straight face
Si oricum, eu-s contra. ARE VOCE DE FETITA MA CE DUMNEZEU!

| WohooAmTreiFunde a răspuns:

Bravo Sanzy! semnez si euwinking

| Bi.Dam a răspuns:

In niciun caz eu nu sunt prima! laughingbig grin insa m'as duce la concertul lui doar pentru melodia 'eenie meenie;. si daca vine cu sean Kingston, e si mai bine! laughing

| AndreeaJB a răspuns:

As fi prima are ar semna si sincer as face eu petitia dar cred ca doar 1 petitie venita din Romania...nu lar convinge pe Justin sa vina la noistraight face| Mias dori asta din toata inima. dar parerea mea e ca e imposibilsad si app am citit in BRAVO acum ceva timp ca nu are de gand sa vina in Romania. asa ca eu nu-mi mai fac sperante...

| ChristinaCriss a răspuns:

Pai ar fi super ideea dar...cum v-a afla Justin de asta?