| RAY a întrebat:

M-am saturat de muzica dance numa cantece de iubire, as vrea muzica rock dar fara iubire, lacrimogene

5 răspunsuri:
| CristinaSNC a răspuns:

Da-o pe rap.

| MayhemChimera a răspuns:

Te provoc să asculti black metal dacă tot nu iți mai place iubirea laughing. Trupe:Mayhem, Dark funeral, Marduk, 1349, Watain,Taake,Immortal,Emperor,Darkthrone,Asmodeus,Bathory și mai sunt. Poți asculta și niște death metal,trupe precumbig grineath,Morbid angel, Obituary, Amorphis, Nile, Necrophagist etc.

| MadalinaMaria1995 a răspuns:

Aceasi parere o am si eu...Este enervant sa auzi doar catece despre iubire! Pana in anul 2012 in Romania erau melodii de nota 10 (Acum depinde si ce melodii ascultai pe-atunci) Iti voi recomanda cateva trupe rock pe care le stiu :
-Seconds away

-Get scared

-30 seconds to mars

-BvB

-Evanescene

-Within Temptation

-Three Days Grace

-Linkin Park