| adriana86 a întrebat:

Ma obsedeaza o melodie, dar nu stiu versuri nimic. Stiu doar ca este cantata de o voce feminina, este ritmata, si la refren zice "o no...". Este genul de melodie pe care poti face sport, aerobic. Am ascultat-o prima data la sala de kangoo jumps.Pana la urmatoarea sedinta nu mai am rabdare asa ca help. Ulterior am auzit aceasta melodie in club.Repet, este o melodie ritmata(deloc lenta, sau de dragoste-deci EXCLUS, melodii de dragoste).

Răspuns Câştigător
| NobleHeart a răspuns:

Nu stiu sigur daca asta este: http://www.youtube.com/watch?v=R7BRWyn4PzY

| adriana86 explică (pentru NobleHeart):

Nu e asta, dar multumesc pentru sugestie, se potriveste si aceasta la exercitii de aerobic.

1 răspuns: