| AdrianaBacescu a întrebat:

Mai asculta cineva muzica din filme muzicale (Singing in The Rain, Hair, Top Hat, The Wizard of Oz)?

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Ascult melodii din musical-urii, dar ascult și coloane sonore originale ale unor filme de acțiune, seriale, ori diverse melodii care apar prin ele.

| wildthing a răspuns:

Nu ascult muzica din filmele mentionate de tine, dar imi plac alte coloane sonore. Nu sunt genul care sa-si puna muzica, dar daca se intampla sa aud pe la radio in masina, vreo melodie din "Top Gun", "Dirty Dancing" (si multe altele care nu-mi vin in minte acum la repezeala), cu siguranta dau sonorul mai tare.

| vodami92 a răspuns:

Singing in the rainlaughing merge si acumlaughing e ca vinullaughing