| EdyFcsb a întrebat:

Mai traieste Tupac(2Pac) daca da argumentati, daca nu argumentati dar fara wiki si google am vazut si eu big grin Funda

Răspuns Câştigător
| Metalheadforever666 a răspuns:

Eu cred ca mai traieste ca sunt foarte multe dovezi ca el si-a inscenat moartea si ca se va intoarce.

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nu mai traieste, a murit intr-un accident de masina. Odihneasca-se in pace!

| mODIN a răspuns:

Nu,deoarece a murit.Mai vrei argumente?

| Daedrik a răspuns:

Tupac numai traieste, acum cativa ani la un concerct a fost creata o holograma cu el in marime reala in care a cantat o piesa celebra de a lui. happy