| Duucu a întrebat:

Tupac sau Eminem? Argumentați.

12 răspunsuri:
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Eminem,oricum nu prea il ascult.

| dracu14 a răspuns:

Eminem.ramane in top5 mc din istorie, dupa parerea mea locul1
tupac nu a fost cel mai bun rap-er si este mult prea pupat in fund, biggie a fost un rap-er mult mai bun decat tupac si dupa parerea mea biggie se afla pe locul 2 dupa eminem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista termen de comparatie intre TUPAC si EMINEM, serios acum.

| Duucu explică (pentru anonim_4396):

Neh.Tupac a fost mult mai bun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Duucu):

Am si eu o intrebare: de ce ne mai intrebi pe care il alegem dintre Tupac si Eminem daca tu ne "tai" parerile scurt cum ca Tupac a fost mai bun?
Eu ti-am zis ca nu exista termen de comparatie intre cei doi pentru ca sunt mult prea diferiti.Fiecare are stilul lui si fiecare e foarte bun in ceea ce face (in ceea ce a facut in cazul lui Tupac).
Poti sa respecti asta sau o sa-mi spui iar ca "Tupac a fost mult mai bun."?

| Duucu explică (pentru anonim_4396):

Mi-a plăcut comentariul tău din care nu am reușit să scot decăt o tămpenie.Eu am nevoie doar de un răspuns,ori ești de aceeași părere cu mine, ori nu.Tu alegăndu-i pe ambii, eu te-am sfătuit că Tupac a fost mai bun. Dacă te-ai simțit atacată, era și normal să comentezi. Apropo, ai văzut că în dreapta întrebării scrie "argumentați"?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Duucu):

Ok,deci "problema" mea e ca nu ti-am raspuns cum ai vrut tu.laughing
Scuze ca ti-am raspuns la intrebare cu o parere pe care tu n-o iei in considerare sau n-ai fi vrut s-o vezi sau...cum vrei tu s-o iei.
Apropo, daca recitesti penultimul meu comentariu, o sa vezi ca ti-am argumentat parerea mea "neinteresanta".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2Pac, fără prea multă vorbă.

| NuMaContrazice a răspuns:

Nu prea ascult rap dar Eminem imi place foarte mult, Tupac nu am ascultat inca.

| P1x3lMD a răspuns:

Eminem-de argumente nu e nevoie e clar si fara.

| Duucu explică (pentru P1x3lMD):

Și dacă te anunț cu părere de rău că Tupac a fost un Rap-er mult mai bun?

| Mihai_Suciu_1998 a răspuns:

Eminem. Este mai popular, mai bogat