| queeny a întrebat:

Mama mea m-a rugat sa-i fac un dvd cu muzica. Ea asculta: Holograf, Directia 5, Proconsul. Ce trupe/melodii sa ii mai pun? Dau fundita la raspunsul cu cele mai multe ideei!

Răspuns Câştigător
| virusel a răspuns:

Cargo, Iris, Pasărea Colibri, Phoenix, Timpuri Noi, Vama Veche, Voltaj,, cam cele mai mari formati rock romanesti,, sper sa iti placa

7 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu uita fascinantele melodii Voltaj.Numai bine

| Alien a răspuns:

Ma, dar mai ai multe fundite?

| Aries90 a răspuns:

Compact, Taxi pe langa cele deja spuse.

| RuXaaNdRRa a răspuns:

Si mama ack din astea
voltaj taxi phoenix

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voltaj e bun?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iris...

| uana_3987 a răspuns:

Mama mea asculta aceeasi muzica. Eu am adaugat pe dvd Florin Chilian, Andra, Voltaj, Cargo, Vama veche, Stefan Banica Jr.