| anonim_4396 a întrebat:

Melodia aia din magicienii din Waverly Place(ce cu palaria) dar nu versurile, ci cu melodie cu tot?

14 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

Daca zici de aia cu palaria suna asasmug>ce e? o palarie? nebuneasca, demodata, interesanta, ai dormit prea mult, pari ciufulit, incepi sa semeni cu Chera Naidel(am scis cum se audebig grin) am fost acolo, am trecut prin toate vad prin palaria ta

| lauryndacool a răspuns:

N-are melodie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e o palareioe j3hnwuje4hn

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ie o palarie nebuneasca demodata interesanta am dormit prea mult par cifulit am fost acolo am trecut prin asta vad pri palaria ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A pai n-are melodie dar are miscari din mainii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau asta laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu draga mea
nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se numeste melodia din videoul http://www.youtube.com/watch?v=DgY3ojh3-LI&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dastea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce e o palarie demodata interesanta ai dormit prea mult par ciufulit

| LoveBabyMee a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=w7VKqyvWncE aici e melodia care o canta selena gomez la inceputul desenului (versiunea in romana) si melodia cu palaria na-re video dar e asa:
Ce e?
O palarie? Demodata, interesanta, ai dormit prea mult, par ciufulit, incepi sa semeni cu Kelly night! Am fost acolo, am trecut prin asta! Vad prin palaria ta:X:XSper ca-mi dai fundita! Plsssss