| inconscient a întrebat:

Hallu, everyone!
Melodia de la Magicienii din Waverly Place dintre scene, cand sar personajele si danseaza pe acolo este o melodie, sau doar un soundtrack? Unde as putea-o gasi? kiss

Răspuns Câştigător
| RobyNCF a răspuns:

Pai nu cred ca poti sa o gasesti undeva. dar poti face o smecherie. daca ai realplayer, descarca un video in care e si faza aia, taie din el doar partea dorita, apoi converteste in mp3. gata. simplu

| inconscient explică (pentru RobyNCF):

Merci! Nu am, dar voi face rost! Merci, nu ma asteptam sa mai primesc vreun raspuns la intrebarea aceasta, dar ma bucur! Poftim, funda!

1 răspuns: