| anonim_4396 a răspuns:

ஐTropkillaz - Que Pasa Amigo
https://www.youtube.com/watch?v=kFWpFBwgFFk
Era simplu să o găsești, scriai pe google * Que pasa amigo...* și îți apărea melodia :)

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da stai că nu o voiai pe aia... sorry

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum ai erușit să găsești melodia? Mă interesează și pe mine!

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu merge nici cu Shazam, stai liniștit că nu îți găsește nimic!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimuserr):

Sunt mai multe metode de găsit o melodie, nu numai Shazam.

| Anonimuserr a răspuns (pentru anonim_4396):

Care sunt alea?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimuserr):

De ce vrei să îți spun și nu înteleg care-i problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey scuze pentru chat-ul creat, da. după cum spune și Anonimuserr n-o găsește nici Shazam, singura metodă este să întrebi pe cel care are videoclipul, sigur o să îți spună( am văzut că răspunde la întrebarile din comentarii)