| Fantasy a întrebat:

Melodia "I was made for loving you" apartie trupei Kiss sau trupei Scooter

Răspuns Câştigător
| AnaisC a răspuns:

Melodia a fost scrisa de Paul Stanley si Demond Child, Gene a venit cu muzica, apartine trupei KISS.
Scooter au facut un cover(al naibii de prost).

NoRock!

4 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Huh? Tu ce crezi?

| Fantasy explică:

@Laura ce cred? eu ma gandeam la Kiss.tu ce crezi?

| Marian88 a răspuns:

Eu in general ascult Scooter si stiu un lucru are multe melodii,, transformate,, ca sa zic asa, el i general aduce multe melodii la nivelul hard music dar are si productii proprii. in cazul intrebarii tale cred ca piesa originala nu le apartine celor de la scooter.

| floreaionutt a răspuns:

Melodia 'I was made for loving you'' apartine trupei Scooter