| HeiligKreuzAchtAcht a întrebat:

Melodia preferata de la AC/DC?+Argument!

13 răspunsuri:
| TheDarkEmpire a răspuns:

Motherfuckin' Hells Bells - pentru mine ramane cea mai buna melodie marca AC/DC.De ce? Versurile omule laughing, aur pur, placat cu platina.

| Bogdanux a răspuns:

Highway to Hell.Argument sigur iti va da piesa cand o vei asculta.

| Bogdanux a răspuns:

@bogdan26

Stiam ca o stii, doar am zis ca nu mai e nevoie sa argumentez.Totul vine de la sine.

| Bogdanux a răspuns:

Mi-am dat singur reply?! _.

Cred ca bausem...

| HeiligKreuzAchtAcht explică:

Np OmletteDuFromage, inteleg, melodia care m-a facut sa iubesc AC/DC a fost TNT!

| HeiligKreuzAchtAcht explică:

Bogdan26 stiu piesa, cred ca am intelesbig grin

| HeiligKreuzAchtAcht explică:

Np bogdan26, cu totii mai gresim!

| Necrophagist a răspuns:

@bogdan26: mereu iti dai singur reply narcisistule!laughing

| Rayyy a răspuns:

Bună,
"Thunderstruck", la mine. Pentru că are un instrumental genial. Sau poate "Highway To Hell", datorită versurilor.

| OmletteDuFromage a răspuns:

Aici nu te pot ajuta cu nimic.
daca vrei iti zic melodiile de la ac/dc pe care le am in playlisthee hee
ac/dc - ain't no fun
ac/dc - anything goes
ac/dc - are you ready
ac/dc - back in black
ac/dc - big balls
ac/dc - black ice
ac/dc - c.o.d.
ac/dc - dirty deeds done dirt cheap
ac/dc - flick of the switch
ac/dc - for those about rock
ac/dc - have a drink on me
ac/dc - hells bells
ac/dc - high voltage
ac/dc - highway to hell
ac/dc - it's a long way to the top
ac/dc - let there be rock
ac/dc - moneytalks
ac/dc - nervous shakedown
ac/dc - problem child
ac/dc - put the finger on you
ac/dc - riff raff
ac/dc - rock and roll ain't noise pollution
ac/dc - rock'n'roll train
ac/dc - rocker
ac/dc - rock'n'roll damnation
ac/dc - school days
ac/dc - she's got balls (ciudat numehee hee )
ac/dc - shoot to thrill
ac/dc - sin city
ac/dc - the jack
ac/dc - the razors edge
ac/dc - thunderstruck
ac/dc - tnt
ac/dc - two's up
ac/dc - who made who
ac/dc - you shook me all night long

Astea imi plac mie cel mai mult, fie cu Bon, fie cu Brian. Imi place sound-ul asta impecabil, dar si versurile. Spor la ascultat.happy

| OmletteDuFromage a răspuns:

A da. nu am ales o melodie preferata deoarece toate imi plac la fel de mult (cu exceptia back in black-ului, thunderstruck-ului, for those about rock-ului si a highway to hell-ului - dar tot la fel de mult imi plac si celelalte, numai ca cu acestea am inceput eu sa ascult ac/dc)

| SugaaarFree a răspuns:

'For those about to rock ( we salute you)" mi se pare una dintre cele mai semnificative melodii in istoria rock-ului. Iubesc versurile si tunurile de pe fundal. Si in plus, fiecare concert AC/DC se termina cu melodia asta!

| Roxy_6547 a răspuns:

Highway To Hell