| NoNameo a întrebat:

Melodii metal preferate? Vreau sa vad daca asculta cineva ceva asemanator cu mine doar, si fara rock sau alte tampenii. Doar metal.

12 răspunsuri:
| spiridus25 a răspuns:

November Doom - Twilight Innocence
Candlemass - Solitude
koRn - Never Never

| NoNameo explică (pentru spiridus25):

Nu imi place korn deloc, dar novemers doom si candlemass sunt super, am ascultat doom o buna perioada de timp.

| NoNameo explică (pentru TrialByFire):

Astea chiar sunt geniale, mai ales hourglass big grin dar ma asteptam si la ceva de la Death dar na happy oricum sunt super melodiile.

| TrialByFire a răspuns (pentru NoNameo):

Ma bucur foarte mult ca ti-au placut melodiile.Iti recomand din tot sufletul sa asculti tot albumul "Ashes of the wake" de la Lamb of God.

https://www.youtube.com/watch?v=7FsGPOlbabk si ceva de la Death :)

| NoNameo explică (pentru TrialByFire):

Chiaro sa il incerc, pana acum am ascultat decat 2 melodii de pe album dar sunt chiar geniale, mersi

| TrialByFire a răspuns (pentru NoNameo):

Ce parere ai de melodia asta? https://www.youtube.com/watch?v=ZPzsx3AdHpw

| NoNameo explică (pentru TrialByFire):

Riff-urile de chitara ma lasa fara cuvinte, e chiar geniala melodia si in momentul asta se afla in playlistul meu, chiar nu ma gandeam ca trupa asta e chiar atat de buna.

| Carlsson_Mirune_2000 a răspuns:

Deci..incearca sa asculti Lifelover, Psychonaut4, HappyDays, Nocturnal Depression, Coldworld, Trist, Carach Angren, Araxas, Hypothermia, Mayhem, Inverna si Suicidal Nihilism...cauta.ma pe facebook daca te vei intragosti de una din formatii :3 * scuze ca raspund dupa un an sad *