| Ionut_7740 a întrebat:

Mi-am adus aminte de un videoclip mai vechi de-al lui N.Guta in care parcheaza un mercedes undeva la o vila. Stiu ca in versurile alea canta despre viata omului.(nu iubire)daca va amintiti videoclipul si numele melodiei spuneti-mi si mie va rog

Răspuns Câştigător
| 13ianca a răspuns:

Unde s-au dus anii mei...Cred.Nu stiuthinking

5 răspunsuri:
| edybarbu a răspuns:

Melodia se numeste hai in mercedes?

| laurentiu a răspuns:

nu ai nimerit bine aici cu intrebarea laughing

| Ionut_7740 explică:

@ady imi inchipuiam ca dau de frustrati ca tine.

| Ionut_7740 explică:

@ady spre deosebire de alte manele in care auzi "sa moara dusmanii, am bani, am bani", asta chiar este o manea cu putin morala a vietii. Crede-ma ca as putea critica si eu genul rock, dar nu consider ca ar fi "fair-play" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ady00pk
Folosirea defectuoasa a unei limbi straine te face sa pari chiar mai cocalar decat probabil esti in realitate. In plus, baiatu' asta o fi ascultand manele, da' scrie in romana mult mai rezonabil decat ai indraznit tu sa visezi vreodata.