| radu1365 a întrebat:

Mi-am facut cont pe youtube..Si as avea idei ce sa postez dar am zis ca sa pun melodii de la un artist..de exemplu de la Inna..am vazut ca foarte multi pun si nu li se intampla nimic.dar am auzit ca iti trebuie drepturi de autor..Nu stiu ce se intampla ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| Neberius13 a răspuns:

Ce rost are sa postezi melodiile Innei. Sunt singurele lucruri mai uzate ca *** ei la care ma pot gandii in momentul asta.

| radu1365 explică (pentru Neberius13):

Nu neaparat Inna..am dat un exemplu.Mie imi place mult J.Alvares,si as vrea sa fac un playlist cu el..cu melodii frumoase

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Mie mi s-a întâmplat asta și era sa rămân fără cont. cel mai frumos ar fi sa îți pui pe google un videoclip cu artiști poți sa și descarci gratis de la profil google.Da cam asa este îți trebuie drepturi de autor încarcă ceva care nu e postat încă

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Încarcă ceva care încă nu a fost postat

| TheGuy92 a răspuns:

Fa ceva mai original. Daca doar vei posta melodii ai prea multa competitie.Ai putea posta melodii mai vechi de la artisti care nu au un cont de YT totusi.Fa si tu ceva bazat pe pasiunile tale, nu ce face deja toata lumea.