| IepurashRocker a întrebat:

Michael Jackson : Crimã, sinucidere sau moarte naturalã? Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| magicianul19 a răspuns:

Niciuna din ele

6 răspunsuri:
| αŁз a răspuns:

MoaRte Naturala cu SiguRantahee hee

| Insurgent a răspuns:

Nu stiu ar putea sa fie o sinucidere deoarece a luat o doza mult prea mare de pastile insa el nu era constient ca v; a muri...

| Cretzule a răspuns:

Bai ne lasi cu pedofilu' asta?

| Bianka a răspuns:

Moarte naturala.cred

| anonimul a răspuns:

Moarte naturala deoarece avea tot ce sia putut dori o persoana in viata. o cariera de cantaret cunoscut in intreaga lume, o sotie, 3copii deci nu avea de ce sa faca asta.nu am auzit niciodata ca presa sal barfeasca sau ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inscenare! clar cauta p youtube "unchiul din america" si o sa vezi un tip care are aceeasi voce ca a lui michael iar trasaturile sunt aproape aceleasi! fanii michael au comparat imaginile si cred acest lucru:michael ink traieste!