| Sosetsicaaa a întrebat:

Michael Jackson sau Lady Gaga? Argumentati [funda pentru cel mai dragut raspuns]

Răspuns Câştigător
| Cåpåċεl a răspuns:

Michael Jacksonlove struck.Ptr. ca Lady Gaga e o drogata imputita[scuze de limbaj]Si ea merita sa moara in locul lui michael Jackson.
+ ca Lady Gaga e si bisexuala, iar Michael Jackson e in stare sa faca un copil 2 dar ea isi petrece viata ca panarama printre vedete...deci nu o suport + ca de la un timp face melodii care nu imi plac.sadSa schimbat mult, inainte o iubeam, acum...straight facelaughingAcum toti trag de ea.

1 răspuns:
| darkrider a răspuns:

Doamne ce raspuns inteligent...
De unde sti tu ma Capacel ce face Lady Gaga si cine trage de ea?
Vorbesti ca babele pe sant.