| METALL2000 a întrebat:

Cine canta cel mai bine Michael Jackson, Lady Gaga sau Adele?

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Logic, Michael Jackson.

14 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Michael Jackson

| M25M a răspuns:

De ce l-ai pus pe Michael in aceiasi propozitie cu Lady Gaga?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Jackson.

| HermioneLove a răspuns:

Dupa mine cel mai bine canta Adele happy
Are o voce cu adevarat buna, si este o artista adevarata
Apoi Michel Jackson care si el are o voce buna normal! De fapt chiar nu prea stiu pe care sa-l aleg dintre cei doi thinking Ambii imi plac
Lady Gaga in schimb canta ORIBIL! Urasc muzica ei! Desi recunosc ca imi place o singura melodie de la ea: Just Dance love struck Restul sunt chiar penibile, vocea ei e naspa si e si urata pe deasupra si ffff exagerata straight face
Deci
1.Adele
2.Michael
3.Lady
Tu ce parere ai?

| METALL2000 explică (pentru HermioneLove):

Da, adevarat adele are o voce minunata! kiss Dupa parerea mea adele si michael sunt cei mai buni kiss si lady gaga canta bine unele piese, dar e cam ciudata si exagerata la garderoba! straight face

| BeiiBiiiyoo a răspuns (pentru METALL2000):

Daphappy uneori fffff........ciudataalaughing)straight face

| Чернобыль a răspuns:

Michael Jackson.

| AntoniaOrman a răspuns:

Lady Gaga

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Michael si adele.Nu-i poti compara. Au voci total diferite sau ma rog putin diferite dupa parerea mea. In plus nimeni nu poate compara vocea lui Michael cu Lady Gaga.

| METALL2000 explică (pentru BeiiBiiiyoo):

Ai mare dreptate! happy

| TheonaBlood a răspuns:

Sunt stilurii diferite... Nu poti alege intre ei, pentru ca fiecare este profesionist pe stilul pe care s-a axact. Eu cred ca Adele love struck e cea mai tare.

| BloodyBallad a răspuns:

Un măr, un cartof sau o căpşună?
Gaga e eliminată din start.
Michael Jackson, indeed.

| wforweirdo a răspuns (pentru BloodyBallad):

Nu-ți plac cartofii? laughing

| BloodyBallad a răspuns (pentru wforweirdo):

Când asociezi un cartof cu Gaga, nici ţie nu-ţi plac cartofii.