| Departure a întrebat:

MR. Juve si Bodo - Danseaza...e manea?

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nuuuu.Cum sa crezi asa ceva? E o opera apreciata de cei mai mari muzicieni...

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

E gunoi, mai bine zis.

| dracu14 a răspuns:

Dupa nume, clar

| Decrepit a răspuns:

Nu,draga domnule,este o compozitie muzicala omogena, chiar foarte agreabila, atat ritmic, cat si liric, apartinand perioadei muzicii preclasice.

| DauFinPreaDivin a răspuns:

Nici nu stiu cine-i juve asta si bodo da' se vede si din numele mr. juve ca e manelist

| GodHatesUsAll a răspuns:

Sangele mi s-a oprit in vene si a inghetat, ochii s-au uscat, saliva a devenit otrava si ficatul a inceput sa scoata rumegus ...deci da, e manea.

| Emiliabantas12 a răspuns:

Da este manea