| StefiChan8D a întrebat:

Muzica voastra preferata dubstep?

Răspuns Câştigător
| Alina20120 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=tvS5MLzJfAw E tare inceputul dar si pe urma

14 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu ascult muzica.

| MenInShadow a răspuns:

Ha?
1. Invata diferenta intre muzica si melodie.
2. Ce intrebi tu aici?
Daca ar fi sa ne luam dupa intrebare, care este formulata prost, ar trebui sa intelege "Muzica voastre preferata e dubstep", si nu stiu de ce intrebi asa prostie, nu-i treaba ta.
Daca vrei sa ne intrebi care e melodia noastra preferata din genul muzical Dubstep, asta e cu totul altcev, invata sa formulezi o intrebare si cred ca e "Obsidia - Android" si "Android Porn", dar nu stiu de cine e facuta.

| StefiChan8D explică (pentru MenInShadow):

Stai...ce? laughing. Am intrebat fiindca vreau sa gasesc mai mult dubstep si daca vezi ca am gresit stai dracu in banca ta, ai venit din club esti in calduri sau ce naiba de te apuci sa comentezi ca disperatul?

| MenInShadow a răspuns (pentru StefiChan8D):

In primul rand, nu merg in cluburi, e o pierdere de timp printre oameni tampiti.
In al doilea rand, de asta sunt pe site-ul asta, sa comentez, daca n-as mai comenta, as fi praf, nici un raspuns, si nici o funda, as avea profilul ca al tau.
In al 3-lea rand, nu vreau sa stau in banca mea, intrebarea e formulata PROST, nu sunt disperat, sau poate sunt, dar sunt disperat doar cand vad atata prostie pe site-ul asta, si nimeni nu ia atitudine.
Daca vrei sa ma opresc eu din a comenta si a evidentia prostia, incepe tu prin a invata sa formulezi o intrebare.

| MenInShadow a răspuns (pentru StefiChan8D):

Inainte sa dai dovada de si mai multa prostie decat ai dat deja, treci putin pe la profilul meu, si uita-te la raspunsurile pe care le dau, poate o sa vezi la ce nivel esti tu, si la ce nivel sunt eu, asta ca sa nu te mai crezi asa mare is tare, cand nu esti decat un simplu copil fara minte, si fara carte, asta daca ne luam dupa faptul ca n-ai idee cum sa formulezi o intrebare, plus ca ma judeci fara pic de dovada, am dovada chiar sus, ca ai formulat intrebarea prost, tu n-ai nici dovada ca vin din club, nici ca's in calduri, stai cuminte copilas, ca te faci singur de ras.

| StefiChan8D explică (pentru MenInShadow):

Stau cum vreau, nu eu ma fac de ras. Te felicit pentru dovada de prostie maxima.Te apuci sa imi comentezi mie si sa imi faci predica? Am carte, minte si se pare ca tu nu ai nici jumate.Nu imi pasa la ce nivel esti tu, nu comenta aiurea.

| StefiChan8D explică (pentru MenInShadow):

1. Am cont pe site pentru a intreba o nelamurire, nu pentru funda sau altceva.
2. Daca intrebarea e formulata prost oi fi eu analfabeta dar nu e cazul sa te omori pe o intrebare.
3.Eram obosita si nu ma puteam concentra la ce scriam
4.Nu e prostie daca formulezi ceva gresit.

| MenInShadow a răspuns (pentru StefiChan8D):

Nici n-am spus ca dai dovada de prostie prin faptul ca scrii gresit, si eu sunt obosit, si fac greseli de scriere uneori, insa a face o greseala gramaticala, si a formula o intrebare in asa fel incat sa fie inteligibila, e o mare diferenta.
Si totusi, nu pentru asta ti-am spus ca dai dovada de prostie, ci pentru faptul ca sari de cur in sus de la o simpla critica, prin care, desii ti-am criticam felul in care ai postat intrebarea, ti-am si raspuns la ea.
Am intalnit persoane care au multumit oamenilor care ii criticau, pentru ca prin acea critica, au ajuns sa devina mai buni, dar am intalnit si oameni ca tine, increzuti, si plin de ei, care cred ca's buricul Pamantului, ca nu gresesc niciodata, si daca Doamne fereste li se atrage atentia, cum s-a intamplat si in cazul asta, inseamna un razboi total, prostia lor neexistand, si prosti fiind doar cei care ii critica.
Asa ca nu eu am dat dovada de prostie, atunci cand sunt criticat pentru faptul ca am gresit niste litere, imi cer scuze pentru greseala, si de obicie multumesc respectivului care m-a corectat, cel putin asta ar face, nu un om cu minte, ci macar un om civilizat, recunoscandu-si greseala.
Ceea ce tu, draga mea posesoare a unui comportament care lasa de dorit, n-ai facut.
Felul in care mi-ai raspuns mie la critici denota faptul ca nu esti asa inteligenta precum te crezi, nu felul in care ai formulat intrebareawinking

| StefiChan8D explică (pentru MenInShadow):

Prea inteligenta nu sunt, dar de obicei nu permit altora sa ma critice. Imi cer scuze si sper ca scandalul asta sa nu mai continue. Cateodata nu imi dau seama ce fac.

| MenInShadow a răspuns (pentru StefiChan8D):

Stai linistita, nu am de ce sa continui, nu vin aici sa insult, te-as fi insultat daca ai fi pus o intrebare gen "hey, cui ii mai place de justin bieber? :X" sau cacaturi de genul, atunci da, te-as fi insultat, nu injurat, dar te-as fi facut de ras prin diferite chestii sarcastice.
Dar nu am de ce sa te insult, scuze daca m-am purtat urat, urasc lumea, asa ca ma comport dupa cum simt, si daca ii urasc pe toti, iti dai si tu seama.
Plus ca e prea multa prostie pe site-ul asta ca sa-mi pastrez mereu calmul, chiar si cu cineva care nu face cine stie ce greseala.

| Grimmjow69 a răspuns:

Muzica compusa de cei de la Skrillex.

| Dudau_Florin_1963 a răspuns:

Cauta DubstepGutter la canal