| anonim_4396 a întrebat:

Niste melodii faine de la Led Zeppelin si Guns N' Roses? Dau funda happy [ vreau sa ascult ceva mai old laughing ]

8 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, uite aici toate melodiile de la Led Zeppelin: http://www.users.globalnet.co.uk/~liden/zen_songs.html si de la Guns N'Roses: http://www.allthelyrics.com/lyrics/guns_n_roses. O seara placuta!

| Vans a răspuns:

De ce nu iei albumele la rând?

| Vans a răspuns:

GnR au câteva melodii epice.Nu-s printre favoriţii mei, dar îmi plac.Chiar dacă Axl nu are voce extraordinară, mai ales că pe scenă mă enervează cum se manifestă.
LZ îi pot pune printre favoriţi.Mai am de ascultat ceva albume de la ei într-adevăr.Eu îţi zic să iei melodiile pe rând.Acum,depinde dacă tu asculţi rock şi îţi place sau doar ai chef de 2-3 melodii.

| adinaiuliana a răspuns:

Led Zeppelin - Achilles last stand
Led Zeppelin - All my love
Led Zeppelin - Black dog
Led Zeppelin - Celebration day
Led Zeppelin - Darlene
Led Zeppelin - Kashmir
Led Zeppelin - Walter's walk
Led Zeppelin - You shook me
Guns N' Roses - 14 years
Guns N' Roses - Breakdown
Guns N' Roses - Don't cry
Guns N' Roses - Raw power
Guns N' Roses - Yesterdays

| 666metallica666 a răspuns:

Nu sunt GnR si Led Zeppelin printre favoritii mei dar pot sa iti recomand GnR-Welcome to the jungle, Led Zeppelin-Stairway to heaven, Led Zeppelin-Kashmir, GnR-Sweet child o mine \m/