| Adryydream a întrebat:

Niste trupe rock bune?

23 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Din ce nu s-a spus pana acum:Trooper, Truda, Alice Cooper, The eagles, Alternosfera, Vama veche, Cargo, Children of Bodom, Dimmu Borgir, Eluveitie, Elysion, Gothic, In flames, Imperia, Korpiklaani, Lordi, Sirenia,

Răspuns utilizator avertizat
| Duucu a răspuns:

One Direction

Răspuns utilizator avertizat
| Duucu a răspuns (pentru TheMechanix):

:X ce mă bucur că în fiecare zi dau de oameni de calitate!

| KristalPop a răspuns:

Megadeth, AC/DC, Alice In Chains, Metallica, Aerosmith, Led Zeppelin, KISS, Black Sabbath, Skid Row, Guns N' Roses, Pearl Jam, Nirvana, Queen, W.A.S.P, Jethro Tull, Ramones, Rolling Stones, HIM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramones, Metallica, ACDC, Pink Floyd, Oasis, Linkin Park, Queen, Guns n' Roses, Slipknot, Evanesence, Rolling Stones, Bon Jovi, MegaDeth, The who, 30 seconds to Mars, Led Zepellin, The beatles, Nirvana, Green Day, Avenged Sevenfold, HIM, Red Hot Chili Peppers, Radio Head, ColdPlay, Iron Maiden, Black Sabbath, Muse, Rush, Kiss, The Doors, Deep Purple, Sistem of a Down, Journey, Foo Fighters, The Gazzette, Scorpions, Bullet for my Valentine, Paramore, Three Days Grace, My Chemical Romance, Judas Priest, Skillet, Rammstein, Arctic Monkeys, Simple Plan, Papa Roach, Black Veil Brides, Alice Cooper, Korn, Nightwish, Ozzy Osbourne, Antrax.

=D

| KristalPop a răspuns (pentru anonim_4396):

90% din ce ai scris tu acolo e metal, dar măcar asculţi vreo trupă de acolo? La ce ai în playlist, mă îndoiesc... Acum cel mai probabil mă aştept să vii cu cea mai plauzibilă scuză cum că nu ai avut timp să-ţi adaugi melodii rock.
A cerut o listă de trupe rock de ascultat, nu a cerut să vină lista de la cineva care ascultă sau nu.

| AnaMariaJRock a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai gusturi bune.big grin

| Duucu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ramones nu făceau punk?

| BlackWaltz a răspuns (pentru Duucu):

Nu ca i-as lua apararea, dar si ala tot rock e...

| BlackWaltz a răspuns (pentru anonim_4396):

E "Led Zeppelin", cu 2 de P, nu de L. Si "Anthrax", cu H. Megadeth, cu "d" mic. AC/DC, cu "/" intre.

| Wøodenpints a răspuns (pentru anonim_4396):

Cea mai grețoasă salată de trupe din univers. Cum dracu' să-i pui pe avortonii de la coldplay lângă Iron Maiden?
Și ce caută travestiții de la BVB în același răspuns cu Queen și The Doors?
Scârbos, extrem de scârbos.

| Brofist a răspuns (pentru KristalPop):

happy Draga mea, da ii ascult, am cd'uri cu unii dintre ei de cand eram mica. Si da, poate mi-am schimbat gusturile pe parcurs. Nu inteleg de ce te-ar deranjawinking

| KristalPop a răspuns (pentru Brofist):

1. Sunt băiat.
2. Nu sunt drag cu tine.
3. Ai făcut o varză veritabilă punând BVB în aceeaşi oală cu celelalte trupe ca The Rolling Stones şi Iron Maiden.

| Brofist a răspuns (pentru KristalPop):

E.e Really? :/
Nu-mi pasa happy incerc sa nu jignesc.
Nu i-am luat in acelasi colimatoriu. I-am pus acolo pe lista happy Asta am facut :/ Bine? Da, nu canta la acelasi nivel, insa canta. Pentru unii sunt idoli, cine stie.

| Neberius13 a răspuns:

Tarot
Suffocation
Kalmah
Dark Tranquility
Elvenking
Turisas
In Flames
White Zombie
Ramones
Venom

| BlackWaltz a răspuns:

Alice in chains, Pearl Jam, Soundgarden, America, Boston, Creedance Clearwater Revival, Rolling Stones, The Beatles, The Kinks, The Who, Led Zeppelin, Deep Purple, Pink Floyd, The ramones, Sex pistols, The clash, Dead Kennedys, Small Faces, Humble pie, Dire straits, David Bowie, The guess who, The Doors, Janis Joplin, The Jimi Hendrix Experience, KISS, Skid Row, Guns n' Roses, Motley Crue, Aerosmith, AC/DC, Lynyrd Skynyrd, Van Halen, Queen, Whitesnake, ZZ Top, Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax, Testament, Exodus, Pantera, Annihilator, Hammerfall, Anvil, Meshuggah, Coroner, Overkill, Motorhead, Death, Black Sabbath, Dio, Sepultura, Scorpions, Rammstein, Metal Church, Iron Maiden, Iced Earth, Avantasia, Ensiferum, Edguy, Korpiklaani, Skyclad, Epica, Nigjtwish, Imperia, Dark Moor, Helloween, Fintroll, Kalmah, Children of bodom, Cannibal Corpse, Mayhem, Burzum, Venom, Bathory, Nargaroth, Niflheim, Urfaust, Orom, Coldworld, etc.

| CristinaValentina a răspuns:

Black Veil Brides? Bullet for my nu-stiu-ce? Si spui ca asculti rock? Sa fim seriosi.
Compara tu versurile cu cele de la Pink Floyd, de exemplu.Compara melodiile cu cele de la Nirvana sau Pearl Jam.

| eluveitie13 a răspuns:

Bullet for my valentine, megadeth, slipknot, escape the fate, metallica, dir en grey, rammstein... happy

| Andamibmib a răspuns:

Iti sugerez: Slipknot, Slayer, Rammstein, Disturbed, Deep purple, Guns n Roses, Nirvana, Linkin Park, Evanescence, Muse, The White Stripes (seven nation army e super), Korn, Limp Bizkit, Metallica, Ozzy, 30 sec to mars, three days grace, Placebo, Paramore, Papa Roach, System of a down, The beatles, Nightwish, Red (already over), BFMV, Lamb of god, Iron Maiden, Apocalyptica (i dont care e chiar misto), Dope, Pantera, Within Temptation happy

| andrei248 a răspuns:

Bulet for my valentine
Pink floyd
Disturbed