| mardeamor a întrebat:

Niste videoclipuri in care as putea invata sa dau bine din fund"sa dansez bine"? Mersi

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Cel mai bun! O sa-ti placa! Supeeeeeeeeer
http://www.youtube.com/watch?v=UTNp050bD94

| flyleaf22 a răspuns:

Mynele tv straight face eventual taraf happy bafta

| moonY a răspuns:

da' taraf ce are, ca erai fana...

| emanuelf a răspuns:

Eu iti sugerez sa urmezi un curs de dansuri latino-americane. Te invata sa "dai din fund" bine.

| IQOnly a răspuns:

Da seach pe youtube la ''dancing''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu unde gasesti. cauta pe youtube dansuri din fundwinking cu pc

| Te besk a răspuns:

Eu iti recomand sa cauti pe google:spor, dieta si o vedeta. Asta sigur te va ajuta.Succes

pup

| ȘtefanLamas a răspuns:

@adelina Crezi ca miscarea ta circulara din fund atrage mai multi baieti? Poate ca ai dreptate, dar vor vrea doar o noapte cu tine, nu si o relatie.

@malvynutza2 Cum o aplauda ciumpalacii din sala pe individa aia care danseaza laughing