| doarsucre a întrebat:

Nu stiu cate aprecieri o sa am dupa ce pun intrebarea asta, dar ma seaca de ceva vreme. Da sunt un fan al artistei dar nu pot intelege mesajul din ultima iei melodie, prima oara, nu, nu am gandit ca e satanista, m-am gandit ca asa zisul,, Iuda" este vreun fost iubit si ea a fost inselata de el (tradata) si ea cica il iarta pe el cum Iisus la iertat pe Iuda.

Acuma a aparut videoclipul si sunt in ceata...

Care e ideea/mesajul?

Multumesc.

1 răspuns:
| Carlutza a răspuns:

Este doar o melodie depinde si de restul acesteia probabil vroia sa dea de inteles omenirii ca pe lumea asta se si iarta nu numai certuri si scandaluri! parerea mea...