| DidiChanx3 a întrebat:

nu stiu ce sa fac verisoara mea are ziua de nastere de halloween adica de 31 octombrie si amu si-o gasit si ea ca vrea petrecere costumata si nu stiu cum sa ma imbrac sugestii dar nu zane si printese ca nu le suport laughing daca se poate ceva mai intunecat happy funda

Răspuns Câştigător
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
1. Poti sa te dai cu mult ruj rosu la buze, sa te fartezi cu mult negru la ochi si fața cu multa pudra alba, si poti fi o doctorita moarta, poti purta un halat alb, un dres rosu, si niste tenesi.
2. Poti sa incerci sa te faci mumie cu multa hartie igenica.
3.Sau vampirita, iti cumpari colti si te imbraci toata in negru sau rosu.
4.Chinezoaica,iti cumperi o rochita deai si niste bete pentru par.
5. Pisica, iti faci niste mustati si iti iei niste colanti latex cu o geaga din piele neagra si ceva cizme negre.
6. O fata moarta, iti iei o rochie si te machiez cu negru si cu un mov pe la ochi si cu verde pe față.
7.Magicean,iti iei niste blugi si o chamasa si o bagheta.
8. Poti sa fi o sexy vampirita, adica te machiezi cu rimel, ruj rosu, cu negru si cu rosu la ochi si o rochita scurta de aia gogosar cu niste cizme foarte lungi, adica pana la genunchi.
9.Super eroina, iti iei o pelerina de aia.
10.Sa fi urata adica ma refer sa iti iei niste blugi taiati cu o bluza rupta niste cime si parul ciufulit si cu ciocolata la gura.
Sper ca te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Vampirita.

| Terance a răspuns:

Vampirbig grin

| KiddoC a răspuns:

Ai putea fi schelet, fantoma, vampir, moartea cu coasa, sau ai putea face cosplay dupa personaje din filme, animeuri etc.

| Ph3onNx a răspuns:

Ceva mai intunecat?laughingstafia lui Michael. e usor sa te imbraci ca el si te dai cu un fond de ten de ala deschis pe fata.

| rOckx3 a răspuns:

Pai pentru o petrecere de halloween, sin acelasi timp si o zi de nastere ar fi indicat o mata neagra

| zetabite a răspuns:

Pai cu putin machiaj, in special creion, niste unghii false si o pelerina ai putea face un "un costum" excelent, parerea mea!