| malina97 a întrebat:

O intrebare pentru fanii si-rock, vocalistul trupei D, Asagi, ce varsta are? Am cautat pe net si zicea ca este nascut in 1974 deci acum are 37 de ani:-o.
Este adevarat chiar are 37 de ani? ca NU PARE :-o... fundita

2 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Dacă pe wikipedia aşa zice, înseamnă că aşa este.

| Chokoreto a răspuns:

Ummm... asa cred ca este pentru ca de exemplu si toti membrii din The GazettE au in jur de 30 de ani si nici ei nu par. Probabil stilul visual kei ii face sa para mai tineri...si muzica pe care o canta. Si eu m-am mirat cand am citit initial, dar e mai bine asa. ^^