| Gaara5846 a întrebat:

Parere blessthefall, escape the fate, slipknot

4 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Alea doua nu le-am ascultat si nici nu le ascult ca nu am chef.Slipknot imi place.

| Mechanix a răspuns:

Meh. Singura trupă de aici care-mi place e Slipknot.

| Maat a răspuns:

Puțin gay, dar ok dacă evoluezi. Cu pași mici poți ajunge să asculți metal adevărat ceea ce-ți va da satisfacție. Încearcă Iron Maiden, Blind Guardian, Ensiferum, Eluveitie, Bucovina, Kalmah ș.a.m.d sau dă-le măcar o șansă, merită. Slipknot e una dintre trupele cu mesaj exprimat superficial, la fel și celelalte 2. Caută muzică bună, cu mesaj. Dacă ți-au plăcut recomandările, mă mai poți întreba de trupe happy

| Gaara5846 explică (pentru Maat):

Sunt mare fan iron maiden happy ador fear of dark, trooper, number of the beast...o sa incerc trupele sugerate :3