| Gizăz a întrebat:

Pastila muzicală de azi:

www.youtube.com/watch?v=gJtRSX38b7Y

Filmul zilei:

www.imdb.com/title/tt1047931/

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce reacţii amuzante stârneşti.hee hee
Nu ai şi pastile neuronale (care să-i trezească pe cei adormiţi)?

Faină melodie. Mi-am trecut şi filmul pe listă.

NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......PfeOAhDfbM :P

| AirănMeidăn a răspuns:

Asa mai zic si eu

| OutlawsMagazine a răspuns:

Incerca "Only the Good Die Young" sau "Bring Your Daughter to the Slaughter" ca sa alunece mai bine.

Pentru mai multa muzica de acest gen, intra pe outlawsmag.blogspot.com

| settembre a răspuns:

Ba nesimtitule tu ai curaj sa pui o poza cu Isus Hristos cu tigara si berea in mana. Doamne Fereste. Dumnezeu sa te ierte pentru ce ai facut. Eu nu te judec, nu sunt nimeni sa te judec dar ai facut un pacat foarte mare. Dumnezeu sa te ierte

| Gizăz explică (pentru settembre):

Nu mă judeci, dar mă faci nesimţit. Exact genul de logică la care m-aşteptam de la bigot retardat. laughing Scuză-mi pleonasmul.

| Skilline2012 a răspuns (pentru settembre):

Prost esti frate laughing