| Leon16 a întrebat:

Pe Taraf TV este o reclama la costume de dansatoare.Pe fundal este o melodie Turceasca/Araba(nu stiu sigur) cine stie cum se numeste melodia?!?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Cannibal Corpse-I Cum Bloodwinking

| Leon16 explică (pentru Dumnezău):

Cei asta ma?laughing

| yonel_7877 a răspuns (pentru Leon16):

Marius de la Focsani si Nicoleta-Sa gasim o lume numai pentru noi

9 răspunsuri:
| Leon16 explică:

Asta nu-i Turceasca/Araba! nu cred ca ai citit bine intrebareawinking

| Leon16 explică:

Reclama se refera la costume de dansatoarebig grin

| evoclau a răspuns:

Melodia aia se numeste arabic ya tab tab si o canta Nancy Ajram
http://www.youtube.com/watch?v=32-g52YNC8U

| Leon16 explică (pentru evoclau):

Mersi mult evoclau

| sin18 a răspuns (pentru evoclau):

Evoclau stii cum se numeste melodia bulgareasca, e gen reggaeton, cantata de un barbat si o femeie, tot din reclama de costume dansatoare de pe taraf?

| chaseyoung a răspuns (pentru evoclau):

Evoclau stii cum se numeste melodia bulgareasca, e gen reggaeton, cantata de un barbat si o femeie, tot din reclama de costume dansatoare de pe taraf?

| Adina_Helen_1995 a răspuns:

Ce reclama ca nu vad nimica