| al3xandru_4340 a întrebat:

Pentru fanii Haarp cord...Am vazut ca nu a uploadat nimeni piesa "nu mai sunt copil" si m-am gandit sa iau cateva poze piesa si sa incep sa o fac pe Movie Maker... Daca vreti sa o ascultati uitati linkul:
http://www.youtube.com/watch?v=bojSGHyYmOE&feature=mfu_i n_order&list=UL
Este si pentru cei care nu stiu cine sunt cei de la haarp cord...ascultati poate va place;)

2 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

La mine nu merge linkul, dar în fine.
Îmi plac cei de la Haarp Cord şi ştiu melodia.Ce pot să zic, e pur şi simplu Haarp Cord!
Sayonara!

| al3xandru_4340 explică:

Nu merge linkul pentru ca a sters mel. ca nu am voie sa uploadez far drept de autor!