| anonim_4396 a întrebat:

Pentru metalheads: dupa parerea voastra cele mai tari 10 solo-uri de chitara, top 10 trupe heavy metal, top 10 trupe trash metal, top 10 trupe hard rock.

2 răspunsuri:
| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Vai ce ai scris acolo, nu e de mirare ca nu ti-a raspuns nimeni! bullet for my valentine - your betrayel si escape the fate - this war is ours. Cred ca te intrebi dc am scris asa putin, pentru ca nu am raspunsuri la cate intrebari ai zis

| OmletteDuFromage a răspuns:

Trupele de trash metal sunt tokio hotel si 30 second to mars. probabil te-ai referit la tHrash metal care este cu totul altceva.