| anonim_4396 a întrebat:

Pentru rockeri
Care a fost prima trupa rock cu care ati inceput?

Răspuns Câştigător
| Crisis a răspuns:

AC/DC, ascultam doar in masina cand mergeam cu tata, el avea o caseta cu ei. Rammstein a fost prima trupa care chiar m-a facut sa ascult.

15 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Rammstein,Simple Plan, Lordi.Ciudata combinatie, nu? Insa Rammstein m-a obsedat incredibil inca de cand am dat prima data click pe video-ul lor de la Du Hast.

| TeoPT a răspuns:

Salut.

Breaking Benjamin, Nickelback, Skillet.
De prima încă sunt obsedat la maxim big grin laughing De celelalte m-am cam lăsat.

Baftă

| Aiicha a răspuns:

Am inceput cu Bon Jovi si Metallica

| TheDarkEmpire a răspuns:

Drumul mi-a fost deschis de nimeni altul decat Marilyn Manson.Restul genurilor extreme au venit pe parcurs.

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Metallica,si inca nu am terminat cu ei smug

| DreamAutopsy a răspuns:

Korn

| checkmybrain a răspuns:

Pink Floyd, Queen, Scorpions. Nu stiu care a fost chiar prima.

| megadeth_5578 a răspuns:

Megadeth.

| LadyLilith a răspuns:

Alice Cooper:X

| Raengar a răspuns:

Pai prima mea trupa de rock pe care am auzit-o a fost three days grace
am dat de ea accidental acum 6 ani la un amv pe youtube melodia era animal i have become
ee de atunci am devenit maniac de rock le ascultam toate melodiile si nu numai am trecut si la alte trupe si respectiv genuri de rock

| lavi_3436 a răspuns:

Am inceput cu ghotic

| cupcake02 a răspuns:

Metallica si AC/DC

| Natassha a răspuns:

Eu am inceput cu Paramore si H.I.M., apoi am trecut la GNR, Metallica, Bon Jovi, sau Nirvana.

| LifeEternal a răspuns:

Pai : Skillet(mi-a placut mult albumul Collide) si Breaking Benjamin.
Skillet nu mai ascult laughing dar Breaking Benjamin in fiecare zi.

| BunicuLuCristos a răspuns:

The Trashmen happy