| bocascity a întrebat:

Plec intr-o calatorie si vreau sa imi fac un cd cu melodii de ascultat in masina...Imi puteti da exemple? Repede daca puteti!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai: Alejandro (daca iti place pop)
Dj.NightLife(daca iti place mix)
AC/DC (daca iti place rock)
Mozart(daca iti place classic)

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Depinde ce gusturi ai.Eu ti-as recomanda sa inregistrezi de pe net concertele lui Andre Rieu sustinute la Londra, la Mastricht.Vioara si orchestra lui sunt celebre in lumea intreaga.Planeta valseaza pe ritmurile lui. Tasteaza de proba si vezi daca iti place.Aur curat pentru calatorie.

| davidwarner a răspuns:

Michael Jackson, Justin Biber, Lady Gaga, Jonas Brothers, Demi Lovato, Miley Cyrus, Ashley Tisdale, Iyaz, Selena Gomez, Usher etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Depinde ce muzica iti place si ce asculti in general.happy
Dar daca iti place muzica difuzata pe un anumit post de radio, cauta pe google playlist-ul si downloadeaza-l.winking

Succes!:*
O zi buna!

| ღ {кαтαℓуηα} ♥ a răspuns:

Depinde ce fel de muzicaa asc ca dacar fi dupa mine tzyas da multe rau... da ce asc mai intai spuenene