| user1234554321 a întrebat:

Buna,sunt in Germania dar in curand o sa plec in tara(Romania), am un baietel de un an si o luna si as vrea sa ii fac calatoria cu masina cat mai confortabila. avand in vedere ca e o calatorie de 1 zi si o noapte, vreau sa poata dormi si sa fie odihnit.ma puteti ajuta cu ideii? multumesc

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Sa iti mearga climatizarea la masina. Sa ai un DVD portabil sau ceva la care sa se uite. La varsta asta sunt mai putin pretentiosi decat crezi. Stai sa vezi de pe la 3 ani incolo happy

1 răspuns:
| kiri11 a răspuns:

Multe jucarii agatate in tavanul masinii sau deasupra lui pentru ai capta atentia, climatizare si din 3 in 3 ore pauze in aer liber big grin