| anonim_4396 a întrebat:

Poate cineva sa-mi spuna mai multe manele pe care se poate dansa, mai pentru petreceri? Multumesc!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar ceva populara roamneasca nu ti-ar place?
De ce tocmai manele tiganesti?

| Anon31241212 a răspuns (pentru Violleta2022):

Frate ce aveti toata lumea cu manelele? Asta e imi plac. Eu macar recunosc si nu s ipocrita. Doar nu poate la toti sa ne placa numai Andra sau mai stiu eu ce.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anon31241212):

Manelele sunt cantece tiganesti!
Daca esti tiganca, sau nu ai pic de educatie muzicala, atunci se intelege de ce esti atat de inebunita dupa manea.

| Anon31241212 a răspuns (pentru Violleta2022):

Si daca as fi tiganca care e problema? Nu as fi om? Mai bine inculta si proasta decat rasista ca tine. Si crede ma ca ascult si opera si toate genurile. Nu mai judeca superficial dupa o intrebare. Atata comentati cand zice cineva de manele dar la dansat sunteti primii.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Anon31241212):

Evident ca nu ai pic de cultura muzicala, ca sa poti afce o diferenta si sa intelegi ceva.
Mai bine arunci cu rasismul din prea multa "inteligenta". Oare nu te-o durea?

| elena97890 a răspuns:

Toate manelele pot fi de petrecere daca esti destul de luat

| Singurulcomp a răspuns:

Lasa dracu manelele ca nu intelegi nimic din ele. nu transmit nici-un mesaj, ti-as recomanda rap-ul acel tip de muzica transmite mesaje nu ca o asculti degeaba. si p.s fara satra benz

| Anon31241212 a răspuns (pentru Singurulcomp):

Crede ma ca ascult toate genurile de muzica. Dar la majorate nu dansam pe muzica,, culta,, sau care are nu stiu ce mesaje.
Si eu ador rap ul. Tupac 4ever