| anonim_4396 a întrebat:

Prin ce program as putea obtine intrumentalul unor melodii?

Răspuns Câştigător
| wimpyannya a răspuns:

Poti folosi Adobe, dar de multe ori iti trebuie licenta la el... poti incerca cu nero wave editor. Insa tin sa spun ca se strica instrumentatia pentru ca inca nu s-a inventat un program care sa mentina aceleasi interferente ale piese, cred ca cel care v-a inventa acest lucru va fi miliardar

2 răspunsuri:
| Jacquelinor a răspuns:

De obicei daca scrii pe youtube numele piesei, artistul si 'instrumental' le gasesti in majoritatea cazurilor.
Apoi ca sa o downloadezi de pe YouTube intra pe www.video2mp3.net.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Una e ce intreb eu si alta e ce imi zici tu.nu m-ai ajutat