eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Vai deci canta superb tipu :X

64 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

E super.

| madycumada a răspuns:

Justin Bieber e cel mai dragut baiat posibil...
Este adorabil!
Il iubesc si chiar as vrea sa il vad in realitatae!

| Ali55 a răspuns:

Cel mai tare, super, cool baiat si tot odata si cintaret.il ador!

| CrazyLuver a răspuns:

E atat de dragut canta super mie personal imi place mult freza lui si cum se imbraca:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hallo!
I know him...since August 2007
so i know a lot about him
lol and you know him only now!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai tare si e dragut... dar canta si bine:Xtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte dragut si frumos si canta foarte bine are o voce de milioane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love you justin... you are super. i live you:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mmmmm...in primul rind el foarte frumos cinta, in a al doilea e foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voce no comment, e hot, sexy! il ador; x! Intr`un cunvant: aaaaaaaalove struck...=]] e cel maii scump baiiat si dulce diin lumelove struck Te iiubesc Justiiineeeel:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii foarte frumooos... si foarte dulsheee... ioii doamne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin? e...:X:X:X pur si simplu il ador

minunat:X

justin i love you:*:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

OoO il ador. Justin Bieber e cel mai tare :p.:X >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai frumos baiat din lume si e orice ce shiar dori o fata kiss kiss kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omggggggg.LOGIC.EVIDENT.he is the bestt! si ghici ce. e si super de treabaa.am MSN lui`. intra o data pe saptamana, dar cand intra imi da web si microfonn:Xodata mi a cantattt=X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea id-ul lui justin bieber real dati add la id-ul cristinicabarbu36 (id-ul meu)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place cum danseaza si m-ai ales cum cantalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super cooooooooooolllllll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un baiat misto. As vrea sa-l cunosc si sa vorbesc cu el il iubes fffffffffffff mult, si as vrea sa-l intalnesc. I love you Justin Bieber!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

C intrebare! il iubesc! forza jb 43

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin este baiatul perfect pentru. orice fata : este frumos, are un zambet dulce, o voce minunata si din cate il cunosc eu este romantic si stie cum sa se poarte cu o fata! E :X super happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte dragut baiatuh... ii ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff ce sa zic imi pl de el la nebunie.:X:X:X + de asta canta si fain:*:*
as vrea sa-l vad macar o data in realitate pfffff...:**:IL ADOR SI ATATbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai frumos si perfect baiat din lumewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E dragut dar canta ca o fata deci are vocea ca a mea la scoala la orade muzica profa a spus sa cantam o mel a cui ne place si am cantat afavorite gril am luat 10+ ca am cantat ca el si vocea mea era ca a lui
na nu ii f dragut seamana cu iui meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are un zambet mortal si e toooooot ce si-ar dori o fata! kiss LOVE YOU JUSTIN

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O da e scump rau si are o voce...nici nu mai pot sa comentez:X:X:X

jb:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai dragut baiat cunoscut...are si o voce UIMITOARE big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tipu' e tot ceea ce siar dori o fata de la un baiat si e tot ce boietii din Europa nu sunt... i love you Justin!:*:*

si in vara aceasta daca am noroc o sa fac o vacanta in america si sper sa il intalnesc