| MăGdUtZik a întrebat:

Puneti in ordine dupa frumusete urmatoarele vedete: -Miley Cyrus -Demi Lovato -Selena Gomez -Taylor Swift -Hilary Duff -Ashley Tisdale -China Anne McClain -Vanessa Hudgens -Bella Thorne -Zendaya Coleman Funda!

Răspuns Câştigător
| DyaLove a răspuns:

Demi Lovato, Taylor Swift, Selena Gomez, Miley Cyrus, Ashley Tisdale, Vanessa Hudgens, Zendaya Coleman, Hilary Duff, Bella Thorne, China Anne McClain

6 răspunsuri:
| blondutzata a răspuns:

Miley cyrus(cea mai frumoasa) demi lovato(frumusica dar ijn 2012 super ghrasa) iar apoi toate urate

| HermioneLove a răspuns:

1.Selena Gomez 2Demi Lovato 3Ashley Tisdale 4Bella Thorne 5Miley Cyrus 6Taylor Swift 7 Zendaya Coleman 8Vanessa Hudgens 9Hilarry Duff 10 Chinna Anne Mcclain! funda?!happy

| DyaLove a răspuns:

Mersi pentru funditawinking

| xSelenaMarieGomez a răspuns:

1.Selena Gomez. 2.Demi Lovato. 3. Taylor Swift. 4.Miley Cyrus. 5.Ashley Tisdale. 6.Vanessa Hudgens. 7.Hilary Duff. 8.Bella Thorne. 9. Zendaya Coleman. 10. China Anne McClain. happy