| Mellie00 a întrebat:

Ghiciti! daca votati exact sau asemanator vedetele cu note, ex:10 pentru vanessa, 7 pentru. hilary duff etc.: miley cyrus, demi lovato, vanessa hudgens, hilary duff, ashley tisdale, selena gomez, justine biber cum imi plac mie, dau funda!

4 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Pai cam asa vin la mine
miley:7
demi:8
vanessa:9
ashley :8
selena:10
justin:5
hilary:8
fundita?

| ChickSWhisper a răspuns:

Hello, Chick. S. Whisper here!hee hee.

Miley Cyrus 9
Demi Lovato 10
Vanessa Hudgens 10
Hilary Duff 8
Ashley Tisdale 9
Selena Gomez 10
Justin Bieber 6

| Deea2011 a răspuns:

Demi Lovato-10
Vanessa Hudgens-8
Ashley Tisdale-10
Selena Gomez-10
Justin Biber-9
Hilary Duff-8
Miley Cyrus-10

| miley_2629 a răspuns:

10 pentru selena gomez. 9 pentru miley cyrius. 8 pentru vanessa. 7 pentru hilary duff. 6 pentru demi lovato. 5 pentru justine biber. 4 pentru ashley tisdale, si mai departe nu stiu